Posturi disponibile

Operator Productie

18.06.2021

Esti persoana potrivita daca:
• Ai studii medii sau esti absolvent(a) a unei scoli profesionale;
• Esti o persoana cu abilitati practice, atenta la detalii, capabila sa invete si sa se adapteze cu usurinta;
• Esti o persoana perseverenta si iti place munca bine facuta;
• Detii experienta in activitati de productie (ar constitui avantaj);

Descrierea jobului

Rolul tau implica:

• Decuparea finala (debitare) a circuitelor imprimate prin metoda scoring;
• Realizarea operatiei de cositorire a circuitelor imprimate (HAL);

•Activitati de periere, laminare, expunere si developare specifice productiei de circuite imprimate

Beneficiile oferite de noi includ:

• Un loc de munca stabil in care vei dobandi multe cunostinte noi;
•  Tichete de masa;
• Asigurare medicala;
• Prime si alte beneficii cf CCM;
• Instruire profesionala;
• Decontare transport in acord cu politica firmei;
• Munca suplimentara recompensata corespunzator Codului Muncii

Fabrica de circuite imprimate

Fiindca pentru noi dezvoltarea personala este importanta, angajatii nostri sunt motivati si instruiti pentru perfectionarea continua si ridicarea nivelului de pregatire.
Daca doriti sa va alaturati colectivului nostru, va rugam sa verificati posturile disponibile si sa completati formularul CV online.